top of page

ILGAI KAUPTA PATIRTIS

ABIPA LINK

ABIPA LINK PROJECT MANAGEMENT

Dinamiška ir inovatyvi įmonė įsikūrusi Dubajuje, teikianti išskirtines projektų valdymo paslaugas logistikos ir nekilnojamo turto srityse.

Matydami augančią specializuotų logistikos projektų valdymo įmonių paklausą, sukūrėme ABIPA Link Project Management kurios tikslas mažinti atotrūkį tarp pirkėjų ir pardavėjų visame pasaulyje, padedant verslams įveikti logistikos iššūkius optimizuojant tiekimo grandines. Išnaudojame strateginę Dubajaus vietą kaip pasaulinį logistikos centrą, kad galėtume sujungti Rytų ir Vakarų rinkas, palengvinti sklandžią prekybą ir efektyvų prekių judėjimą.

Daug dėmesio skiriame tvirtų santykių kūrimui tarptautinėje verslo bendruomenėje ir įvairių pramonių šakose. Aktyviai dalyvaujame pasauliniuose renginiuose ir konferencijose, kad užmegztume ryšį ir turėtume galimybę bendrauti su potencialiais klientais. Didžiausią dėmesį skirdama pasaulinių rinkų sujungimui ir logistikos sprendimų optimizavimui, „ABIPA Link Project Management“ siekia paskatinti verslo augimą ir užtikrinti mūsų klientų sėkmę konkurencingoje pasaulinėje rinkoje. Mūsų strateginis požiūris ne tik didina mūsų klientų veiklos efektyvumą, bet ir skatina tarptautinę prekybą bei ekonomikos plėtra.

MŪSŲ MISIJA

Padėti klientams optimizuoti jų logistikos procesus, procesų palaikymą, prekybą, verslo valdymą, procesų optimizavimą ir siūlyti pasaulinės rinkos logistikos konsultacijas, siekiant maksimaliai padidinti investicijų grąžą.

 

Esame įsipareigoja siekti geriausių rezultatų ir orientuojamės į inovacijas, siekiant visada viršyti klientų lūkesčius.

MISIJA

MŪSŲ SIŪLOMOS PASLAUGOS

Kviečiame iš arčiau susipažinti su mūsų siūlomomis ir teikiamomis paslaugomis ir išsirinkti tai kas labiausiai atitinka jūsų esamus poreikius.

LOGISTIKOS VADYBA

Mūsų patirtis valdant logistikos projektus, transportavimą, sandėliavimą ir
paskirstymo optimizavimą slypi ilgametėje patirtyje. Mes naudojame moderniausius pramonės sprendimus ir patikrintas metodikas užtikrinti projekto sėkmę teikiant maksimalią vertę savo klientams.

OPTIMIZUOTI LOGISTIKOS
SPRENDIMAI

Padeda klientams supaprastinti jų logistikos operacijas ir optimizuoti darbo eigą, siekiant pagerinti efektyvumą ir produktyvumą. Vykdome visapusiškus procesų vertinimus, kurių metu nustatome tobulintinas sritis ir įgyvendiname pritaikytus sprendimus siekiant veiklos tobulumo.

VERSLO VALDYMAS

Teikiame visapusiškas verslo valdymo paslaugas ir padedame klientams tobulinti savo
bendrą veiklos efektyvumą. Tai apima strateginį planavimą, išteklių paskirstymą ir
veiklos stebėjimą, siekiant užtikrinti efektyvų verslo tikslų įgyvendinimą.

PROCESŲ OPTIMIZAVIMAS

Mūsų procesų optimizavimo paslaugos yra skirtos esamam darbo eigos neefektyvumui nustatyti ir produktyvumo didinimo sprendimų įgyvendinimui. Tam naudojame pažangias priemones ir technologijas optimizuoti procesus ir sumažinti veiklos sąnaudas.

PASAULINĖS RINKOS LOGISTIKOS KONSULTACIJOS

Teikiame ekspertų konsultacijas dėl pasaulinių logistikos strategijų, padedame klientams plėsti savo galimybes, pasiekti tinkamą rinką ir optimizuoti tarptautines logistikos operacijas. Mūsų pateikiamos įžvalgos ir rekomendacijos pagrįstos išsamia rinkos analize ir pramonės tendencijomis.

MŪSŲ TIKSLINIAI KLIENTAI

Specializuojamės valdyme ir procesų optimizavime kas leidžia mums kokybiškai ir
tikslingai aptarnauti klientus įvairiose pramonės ir rinkos sektoriuose.

LOGISTIKOS ĮMONĖS

Įmonės, ieškančios pagalbos optimizuojant logistikos operacijas ir norinčioms didinti efektyvumo rodiklį.

PREKYBOS ĮMONĖS

Tarptautine prekyba užsiimančios įmonės, kurioms reikalinga pagalba valdant tiekimo grandines ir užtikrinant prekių pristatymą numatytu laiku.

GAMYBOS ĮMONĖS

Gamintojams, norintiems optimizuoti savo logistikos procesus ir pagerinti tiekimo grandinės valdymą.

MAŽMENINĖS PREKYBOS ĮMONĖS

Mažmenininkams, siekiantiems optimizuoti savo platinimo bei platinimo tinklus ir tobulinant likučių valdymą.

SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮMONĖS

Ligoninėms ir klinikoms, kurioms reikalingi greiti ir kokybiški logistikos sprendimai gabenant
medicinos įrangą ir reikmenis.

TRANSPORTO ĮMONĖS

Įmonėms, ieškančioms infrastruktūros projektų valdymo, plėtros, transporto parko valdymo ir logistikos optimizavimo pagalbos.

NEKILNOJAMO TURTO ĮMONĖMS

Įmonėms, dalyvaujančioms nekilnojamojo turto projektuose, reikalaujančiuose visapusiško projektų valdymo paslaugų - nuo projektavimo iki užbaigimo.

ĮMONĖMS KURIOMS REIKALINGAS ATSTOVAVIMAS

Klientams, kuriems reikia ryšių su vyriausybės agentūromis, tiekėjais ir rangovais, užtikrinant veiksmingą jų interesų įgyvendinimas.

PATIRTIS - STABILUMAS - INOVACIJOS

bottom of page