top of page

LOGISTIKA

OPERATYVU - GREITA - KOKYBIŠKA

Kodėl verta rinktis mus?

ABIPA Terminal - ilgametę patirtį logistikos srityje turinti kompanija.

 

Ekspedijuojame įvairių tipų krovinius oro, jūros ir sausumos keliais. Mūsų patyrusi komanda sukomplektuos Jūsų krovinį ir pasiūlys puikų kainos - kokybės santykį.

 

Esame stiprus partneris. Jūsų krovinį pristatysime už geriausią kainą , užtikrinsime sklandų ir greitą krovinio pervežimą.

"Pasirinkti mus, kaip savo logistikos partnerius, yra lengvas sprendimas."

JŪRŲ TRANSPORTAS

Konternerinis pervežimas – patogus būdas gabenti įvairius krovinius dideliais kiekiais. Susisiekite su mumis, ir Jūs nustebsite , kaip lengva siūsti ir gauti krovinius. Patyrusi mūsų komanda sukomplektuos Jūsų krovinį, ir pasiūlys puikų kainos ir kokybės santykį.

 

Įdiegtos kompiuterinės programos leidžia efektyviai valdyti išteklius, kontroliuoti kiekvieno krovinio pristatymą iš uosto į uostą ir garantuoti klientui krovinio pristatymo kokybę.

SAUSUMOS TRANSPORTAS

Galime išpildyti visus Jūsų lūkesčius ekspedijuojant krovinius iš Jūsų pageidaujamos lokacijos.

Vežame įvairių tipų ir dydžių krovinius, bendraujame tiesiogiai su Jūsų krovinio siuntėju todėl visada suderiname sklandų krovinio paėmimą, ir pristatymą.​

Sutvarkome visus krovinio pervežimui reikiamus dokumentus. Krovinių draudimas

ORO TRANSPORTAS

Mes galime pargabenti Jūsų krovinį, iš bet kurios pasaulio vietos, jei tik ten yra oro uostas. Tai brangus, bet greitas krovinių pristatymo būdas. Mūsų komanda suteikia galimybę rinktis : didinti pristatymo greitį, ar mažinti krovinio pristatymo kainą.

 

Mes pristitaikome prie kliento poreikių, vežame įvairių tipų krovinius. Mūsų įmonės transporto vadybininkai tiksliai paskaičiuoja geriausią kainą , užtikrindami sklandų ir greitą krovinių transportavimą.

Susidomėjote logistikos paslaugomis? Reikalingas kainos pasiūlymas?

bottom of page