top of page
Sunset

ABIPA LOGISTIKA

OPERATYVU - GREITA - KOKYBIŠKA

Kodėl verta rinktis mus?

"Partneryste grįstas bendravimas su klientu leidžia pasiekti geriausius rezultatus."

Ekspedijuojame įvairių tipų krovinius oro, jūros ir sausumos keliais. Mūsų patyrusi komanda sukomplektuos Jūsų krovinį ir pasiūlys puikų kainos - kokybės santykį.

 

Esame stiprus partneris. Jūsų krovinį pristatysime už geriausią kainą , užtikrinsime sklandų ir greitą krovinio pervežimą.

"Pasirinkti mus, kaip savo logistikos partnerius, yra lengvas sprendimas."

GABENAME KROVINIUS:

oro transportas.png

Mes galime pargabenti Jūsų krovinį, iš bet kurios pasaulio vietos, jei tik ten yra oro uostas. Tai greitas, bet brangus krovinių pristatymo būdas. Mūsų komanda suteikia galimybę rinktis : didinti pristatymo greitį, ar mažinti krovinio pristatymo kainą.

 

Mes pristitaikome prie kliento poreikių. Vežame įvairių tipų krovinius. Mūsų įmonės transporto vadybininkai tiksliai paskaičiuoja geriausią kainą , užtikrina sklandų ir greitą krovinių pervežimą.

jurinis.png

Konternerinis pervežimas – patogus būdas gabenti įvairius krovinius dideliais kiekiais. Susisiekite su mumis, ir Jūs nustebsite , kaip lengva siūsti ir gauti krovinius. Patyrusi mūsų komanda sukomplektuos Jūsų krovinį, ir pasiūlys puikų kainos ir kokybės santykį.

 

Įdiegtos kompiuterinės programos leidžia efektyviai valdyti išteklius, kontroliuoti kiekvieno krovinio pristatymą iš uosto į uostą ir garantuoti klientui krovinio pristatymo kokybę.

sunkvezimis.png

Esame stiprus partneris, ir galime išpildyti visus Jūsų lūkesčius ekspedijuojant krovinius iš Jūsų pageidaujamos valstybės žeme.

 

Vežame įvairių tipų ir dydžių krovinius

 

Bendraujame tiesiogiai su Jūsų krovinio siuntėju, ir suderiname sklandų krovinio paėmimą, ir pristatymą.

Sutvarkome visus krovinio pervežimui reikiamus dokumentus. Krovinių draudimas

pexels-no-name-66997.jpg

Marius E.

"Nesvarbu, ar reikia krovinio, pristatyto per trumpą terminą, ar sudėtingesnio logistikos sprendimo, ši komanda visada pasiruošusi suteikti profesionalius patarimus ir atsakymus"

Susidomėjote logistikos paslaugomis? Reikalingas kainos pasiūlymas?

bottom of page