top of page

KOKYBIŠKI SPRENDIMAI

kieselmann llogo_edited.png

SU AISTRA DARBUI

ATSTOVAI IR DISTRIBUTORIAI

Nuo 2022 metų esame Kieselmann, aukščiausios kokybės skysčių valdymo ir laikymo priemonių bei dalių, atstovai bei tiekėjai.

"Vertiname žmones, norinčius daryti geriau." - KIESELMANN

CIP – Valymo Sistemos

Ši sistema leidžia valyti keliais etapais, skirtingomis valymo priemonėmis: vandeniu, šarmu ar rūgštimi. Projektuojame CIP sistemas, pritaikytas jūsų technologinėms linijoms.

CIP SISTEMOS.jpeg

KIESELMANN 

Vardas, visada reiškiantis naujoves.

Kai 1937 m. Paulas Kieselmannas įkūrė tekinimo dirbtuvę, jis negalėjo žinoti, kad padėjo pamatus vienai sėkmingiausių Vokietijos inžinerijos įmonių. Kieselmanno kruopštumas ir bekompromisiai kokybės standartai lėmė spartų jaunos įmonės augimą ir išaugino verslą iki lyderiaujančių skysčių technologijų gamintojų pasaulyje.

 

Kieselmann kuria ir gamina nerūdijančio plieno įrengimus maisto, chemijos ir farmacijos pramonei, bei technologinę įrangą. Įmonės produkcija yra gaminama Vokietijoje. Gaminius ir paslaugas galima įsigyti visame pasaulyje. Turime padalinių veikiančių Kinijoje bei atstovybes 32 šalyse.

lab valves.jpeg
valves.jpeg

PASLAUGOS

KIESELMANN & ABIPA HOLDING

Veikia trijose viena kitą papildančiose verslo srityse:

1

Komponentų Ir Vožtuvų Technologija

KIESELMANN vožtuvai ir rutuliniai ventiliai yra moduliniai ir atsparūs.

 

Mūsų modulinė sistema leidžia bet kada pereiti nuo rankinio prie automatinio valdymo be brangiai kainuojančių naujų investicijų.

2

Gamyklų Inžinerija

Gamyklų inžinerija remiasi patyrusia diplomuotų inžinierių, gėrimų technologų, maisto technikų, alaus gamybos meistrų, geriausių montuotojų ir techninių braižytojų komanda. Mūsų teikiamos paslaugos apima koncepciją, 3D planavimą, projekto valdymą, pristatymą ir montavimą, vamzdynus, CIP ir CZE įrenginius ir kt.

3

Profilinis Plienas

Nesvarbu, ar tai būtų I, U, T, Z, TH ar L profilis, mes galime jums tiekti aukščiausios kokybės plieninius komponentus. Mūsų 200 000 metrų ilgio nerūdijančio plieno vamzdžių sandėlis leidžia mums laiku pristatyti patikrintos kokybės KIESELMANN gaminius per trumpą laiką.

bottom of page